Air Watch

Air Watch

Špeciálne vyvinuté zariadenie na indikáciu vetrania "GEALAN Air Watch" vychádza z princípu vlhkomeru a ukazuje obyvateľom bytov či domov, kedy je vzduch v miestnosti vlhký, vydýchaný a je potrebné vyvetrať. Ak je ručička v modrom poli, je v miestnosti optimálna vlhkosť a dostatok čerstvého vzduchu. V prípade, že sa pohybuje v červenom poli, znamená to, že je na čase priviesť do miestnosti nový čerstvý vzduch nakoľko je vlhkosť vysoká.

Množstvo 1ks, cena 9,90 €


Kľučka Roto swing

Kľučka Roto swing

Nový rad kľučkek, pod názvom "RotoSwing" sa vzťahuje na rozetu a dekoračné prvky na bokoch s možnosťou voľby farby. Výsledkom je nielen bohatý dizajn, ale aj paleta jednotlivých farieb. Kľučka obsahuje skrutky a je vysokokvalitne povrchovo upravená.

Množstvo 1ks, cena 4,50 €


Profesionálna čistiaca chémia na plastové okná

Cosmofen 5

Cosmofen 5

používa sa na leštenie a povrchovú úpravu pri výrobe PVC okien. COSMOFEN 5 rozpúšťa aj tie najväčšie znečistenia tým, že naleptáva plast plastového okna. Používa sa výhradne na biele plastové okná pri znečistením PU penov, dymom z fajčenia a technických vplyvov a najväčších typov usadenín, ktoré nejdú ničím iným vyčistiť. Cosmofen 5 dá vaším oknám nový vzhľad.

Množstvo v balení 1L cena 10 €


Cosmofen 10

Cosmofen 10

používa sa na povrchovú úpravu pri výrobe PVC okien. COSMOFEN 10 odstraňuje povrchové znečistenia tým, že naleptáva plast okna. Používa sa výhradne na biele plastové okná pri ťažšom znečistení, prípadne drobných škrabancoch a ryhách.

Množstvo v balení 1L cena 10 €


Cosmofen 20

Cosmofen 20

prostriedok, ktorý sa používa pri všetkých typoch okien, bielych aj s povrchovou úpravou (systém Renolit). COSMOFEN 20 je určený špeciálne pre odstránenie prachu, zvyšky lepidla z ochrannej fólie a môže sa použiť na bežné ošetrovanie plastov. K povrchu plastového okna je šetrný a nenaleptáva plast plastového okna.

Množstvo v balení 1L cena 10 €


Elektronická objednávka

Tovar

Air Watch

cena: 9,90 €/ks

Kľučka Roto swing

cena: 4,50 €/ks

Cosmofen 5 (1 liter)

cena: 10,00 €/ks

Cosmofen 10 (1 liter)

cena: 10,00 €/ks

Cosmofen 20 (1 liter)

cena: 10,00 €/ks
Vaše údaje

Poštovné - 3,50 €

šetrenie energií Veka Alfa plus